şifremi unuttum?
Ana Sayfa Gündem Operasyondan Sonra Seks Kasetleri Gelecek!

Operasyondan Sonra Seks Kasetleri Gelecek!

Sponsorlu Reklamlar Karakter Boyutu :
Hükümete yakınlığıyla bilinen Abdülkadir Selvi’den şoke eden seks kasetleri iddiası!

Şenişafak gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, Türkiye’de yaşanan ve 2 gündür ortalığı kasıp kavuran operasyonla “Bakanları da Başbakan’ı da alırız” mesajı verildiğini iddia etti. Ankara’ya da dalga dalga yayılan İstanbul merkezli yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ilgili, Varan 1 adıyla bir yazı kaleme alan Selvi,  hükümetin operasyonu doğrudan kendine yönelik olarak algıladığının göstergesi oldu.

REKLAM KAÇ

Selvi, Varan 1 ve Varan 2 olarak iki kademeye ayırdığı yazısının Varan 2 kısmında ise çok çarpıcı iddialara yer verdi. Operasyonu Cemaatin AKP’ye attığı ilk gol olarak değerlendiren Selvi, 2’nci golün seks ve yolsuzluk kasetleri üzerinden geleceğini ve bu kasetlerin yakında ortaya çıkacağını ileri sürdü.

haber içerik paragraf 2

İşte hükümet kanadından olan Selvi’nin aktardıkları:"Hakan Şükür'ün AK Parti'den istifasıyla aynı süreç mi başlatıldı? O günkü şartlarla bugün çok farklı. Ama bir operasyonun başladığı ve birilerinin düğmeye bastığı net.

(...) Dershaneler tartışması başladığında, 'Bu konuda meşru sınırımız yok' denilmişti. Dershaneler tartışmasında ilk aşama, 'Tehdit' süreciydi.

Kasetlerle ve bir takım belgelerle tehdit.

Hakan Şükür'ün istifası, bakanların çocuklarının da içinde yer aldığı yolsuzluk operasyonunun zamanlaması ise, 'Siyasi operasyon' olarak görülüyor.

VARAN 1 : BAŞBAKANI ALIRIZ

Hükümet bildiği yoldan dönmeyince, tehditten operasyon aşamasına geçildi diye düşünülüyor.

İstanbul'daki operasyona bu açıdan bakınca, Varan-1.

Varan-1 Operasyonu, 'Bakanların çocuklarını aldık. Bakanları da, Başbakan'ı da alırız' mesajı olarak değerlendiriliyor.

VARAN 2 : SIRADA KASETLER VAR

AK Parti sindirilmek isteniyor.

Varan-2 kasetler.

İstanbul'da operasyon fırtınası eserken gecikmeden kasetler devreye sokuldu. Tabii kulislerde hemen şu iki değerlendirme gündeme alındı. Dün birçok milletvekilinin cep telefonlarından şu iki notu indirdiğine tanık oldum.

Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın, 'Önceki seçimler arifesinde denenmiş olan özel hayatın mahremiyetini ihlal edici ahlak dışı metot ve girişimlerin, tekrar denenebileceğine dair endişe verici işaretler görülmektedir' açıklaması.

Ve Fethullah Gülen Hocaefendi'nin, 'Bir büyük zat, bir dönemde... Bana seneler evvel bir telefon geldi. Dediler ki nefsine uyarak bir yerde bir tane alüfte ile buluşmaya gidiyor ve aynı zamanda birilerinin de komplosu da söz konusu olabilir. Gece yarısı Türkiye'de onu tanıyan bir arkadaşa telefon ettim. Kalk dedim evine koş git, oraya gitmesin katiyen, hem kendisi o masiyete girmesin hem de

hafazanallah bir komplo meselesi ise şayet günümüzde geldiği noktaya gelemezdi, gelemez dedim' sözleri.

Testi kırıldı, kirli bir operasyon başlatıldı.

O nedenle AK Parti kulislerinde en çok kulağıma çalınan söz, 'Yeni bir 7 Şubat operasyonu' oldu.

Peki gelinen noktada ne yapılacak?

Başbakan Erdoğan yeni sürecin şifresini verdi: 'Hiçbir tehtide boyun eğmeyeceğiz.' ”

Haber Yorumları


En Çok Okunanlar BUGÜN | BU HAFTA | BU AY
Yandex.Metrica