şifremi unuttum?
Ana Sayfa Gündem Bornovalı Hırsızlar Yakalandı

Bornovalı Hırsızlar Yakalandı

Sponsorlu Reklamlar Karakter Boyutu :
Bornova'da evlere girerek 100.000 lira değerinde para ve çeşitli eşyaları çalan üç hırsız yakalandı.
Hırsızlık yaptıkları evden kaçarlarken polisler tarafından kovalanan hırsızlar, çaldıkları eşyaları yola fırlatarak polislerden kurtulmak istediler. Polisler bu eşyaları yoldan toplayarak hırsızları kovalamaya devam ettiler.

Bornova'da son zamanlarda hırsızlık olayların artmasından s0nra harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Huzur Timleri ile Bornova İlçe Asayiş ekipleri, Atatürk mahallesinin birçok noktasına pusu kurdu. Her sokak başına yerleştirilen sivil ekipler, hırsızları beklemeye başladı. Akşam saat 21.00 sıralarında farklı adreslerde hırsızlık yapan 3 şüpheliyi belirleyen polis zanlıları gördü. Polisin kendilerini farkettiğini anlayan zanlılar A.A. (19), Y.P. (26) ve E.İ. (30) polis tarafından kovalamaca sonucu yakalandı. Zanlıların üzerinden hırsızlık amacıyla girdikleri evlerden çaldıkları bazı ziynet eşyaları çıktı.

Son girdikleri evden yaklaşık 20 bin liralık ziynet eşyası ve bir miktar para aldıkları belirlenen hırsızlar, bazı eşyaları yola atarak polislerden kaçmak istediler.

Karakola götürülen hırsızların, daha sonra karakola gelen mahalle sakinlerinin teşhislerinin sağlanmasından sonra adliyeye sevkedilecekleri belirtildi.

Haber Yorumları


En Çok Okunanlar BUGÜN | BU HAFTA | BU AY
Yandex.Metrica
sanalbasin.com üyesidir